O projektu

Unikátní bydlení Pod vrchem Kluk – Hýskov u Berouna

Prodáváme rodinné domy včetně pozemku v atraktivní lokalitě obce Hýskov na samém okraji CHKO Křivoklátsko.

Jedná se o 43 pozemků o výměrách 807 m2 – 1862 m2 v krásné lokalitě pod zalesněným kopcem nesoucím název Kluk. Rodinné domy jsou situovány na jižním svahu a nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v nejbližším okolí Prahy, a to převážně do údolí Berounky a na protější kopec, kde leží obec Zdejcina.

Rodinné domy budou napojeny na kompletní technickou infrastrukturu: vodovod, kanalizace, elektrické vedení, plynovod, telefon, internet. Dopravní obslužnost bude zajištěna novou místní komunikací.

Výstavba prvních domů byla zahájena.

O PROJEKTU

Nabízíme výjimečnou možnost bydlet v nově budované čtvrti, která bude mít jednotný ráz bez rušivých prvků. Na 43 pozemcích si můžete vybrat ze 5-ti typů domů, navržených naším autorským týmem (Michael Hofman, Aleš Moudrý, Tomáš Novotný), který se postaral o jednotný ráz lokality a sladil k sobě domy různých velikostí.

V ČEM JE PROJEKT JINÝ?

Chceme pro všechny budoucí obyvatele jistotu, že budou bydlet v lokalitě s jednotným architektonickým výrazem. U projektové dokumentace je samozřejmostí, že může být upravena tak, aby respektovala požadavky klientů, a to za předpokladu dodržení sjednocujících prvků. Věříme, že tak oslovíme především ty klienty, kteří nechtějí bydlet ve změti nesourodých domů, přičemž však mohou ve velké míře realizovat své představy.

S jednotným architektonickým výrazem souvisí i další odlišnost. Na trhu je v současné době spousta projektů, ale většina z nich má jedno společné – velikost pozemků velikost pozemků 500 až 650 m2. My jsme si pro tuto výstavbu vybrali lokalitu, kde můžeme jít trochu jinou cestou. Nabízíme proto větší pozemky s rodinnými domy ve svahu s krásným výhledem a větší mírou soukromí.

K důstojnému pozemku chceme nabídnout i důstojné bydlení. Nejdeme proto cestou nejlevnějších materiálů na trhu, ale nabízíme kvalitu a řešení, odpovídající dnešním potřebám moderního a kvalitního bydlení.

Každý dům má terasu situovanou s výhledem do údolí, nádrž na dešťovou vodu s možností připojení na zalévání, podlahové vytápění, velká okna s kvalitním trojsklem, částečně keramický obklad na fasádě. Důraz byl kladen také na umístění jednotlivým domů tak, aby se vzájemně nerušily ve výhledu.

Všechny domy jsou v energetické třídě B.